Müşteri Temsilcisi 0542 637 75 04

Bıttım Sabunu Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Bıttım sabunu organik olarak kabul edilebilecek çitlembik ya da diğer bir bilinen ismi ile menengiç bitkisinden yapılan bir sabundur. İçinde herhangi bir katkı maddesi yoktur ve tamamen elde yapılan bir sabun çeşididir.

Nelere İyi Gelir?

Bıttım sabunu hem cilde hem de saçlara iyi gelen bir üründür. Saç dökülmesini önler. Sivilce, cilt yanıkları, egzama, mantar, sedef hastalığı gibi cilt yaralarına iyi gelir. Cildin nemlendirilmesini sağlar.

Nasıl Kullanılmalıdır?

Bıttım sabunu etkisini kullanım yerine ve durumuna göre farklı olarak göstermekle beraber ortalama olarak düzenli ve doğru kullanılır ise 2 ay içinde etkilerini belli eden bir üründür. Burada elbette işin içinde önemli olan detaylarda vardır. Bunlardan da bahsetmek gerekir ise eğer bıttım sabunu saç dökülmesi için kullanılıyor ise mutlaka günde bir kere bu sabun ile yıkanmalı ve sonrasında bol bu ile saçlar durulanmalıdır. Bunun yanı sıra cilt problemleri için de kullanımında günde bir kere sabahları kesintisiz olarak kullanılması gerekir. Sivilcelerin yoğun olduğu düşünülüyor ise gece yatmadan önceden de ürün mutlaka uygulanmalıdır.

Online Sipariş: 0542 637 75 04
WhatsApp Whatsapp Sipariş