Müşteri Temsilcisi 0542 637 75 04

Bıttım Sabunu Sivilce İçin Nasıl Kullanılır?

Siirt ve Mardin’den dünyaya kazandırılan bizim milli ürünümüzün adını bıttım sabunu. Çok da önemli faydaları bulunuyor.  Menengiç ya da diğer bir ifade ile çitlenbik diye bilinen bölgeye has olan ağacın yapraklarından ve bitkilerinden üretiliyor. Fabrikasyon değil tamamen ev yapımı denilebilecek doğal bir ürün. Katkı maddesi de içermiyor ve özellikle sivilcelere karşı çok faydalı olduğu biliniyor.

Neden Ortaya Çıkıyor?

Akne ve sivilcelerin ortaya çıkmasının çok değişik nedenleri bulunuyor. Bu nedenlerin başında elbette ergenlik dönemi ilk sırada geliyor. Bunun dışında kadınların adet öncesi döneminde de hormonsal nedenlerden dolayı sivilceler ortaya çıkabiliyor. Ya da yağlı ciltlerde sebum problemi nedeniyle görülebiliyor.

Kullanımı

İşte tüm bunlara bağlı olarak bıttım sabunu sivilce için nasıl kullanılırsorusunun yanıtını vermek gerekir ise önce cilt üzerinde herhangi bir makyaj malzemesi ya da cilt bakım ürünü var ise cilt yüzeyinden çıkarılmalı daha sonra ciltte sivilce olan bölgeye bu ürün kullanılmalı, bir süre bekletildikten sonra bol su ile durulanmalıdır.

Online Sipariş: 0542 637 75 04
WhatsApp Whatsapp Sipariş