Müşteri Temsilcisi 0542 637 75 04

Bıttım Sabunu Sivilceye İyi Gelir Mi?

Ülkemizin her yerinden dünyaya yayılan çok güzel ürünler var. Ülkemiz adeta bir cennet gibi.Nitekim sadece Siirt ve Mardin dolaylarında yetişen menengiç ya da nam-ı diğer çitlembik bitkisinden yapılan bıttım sabunu bölgenin dünyaya en büyük armağanı.

Neden Özellikle Bu Ürün?

Bıttım sabunu sivilceye iyi gelir. Tıpkı daha pek çok şeye iyi geldiği gibi. Cildi ferahlatması ile bile sivilcelerin ortadan kalkması için en önemli faktörler arasındadır. Bunun yanında antiseptik ve mikrop yok edici özelliği vardır. Tüm bunlara bağlı olarak içeriğinde yer alan bileşenler de göz önüne alındığında sivilcelerin nedeni ne olursa olsun yok edilmesine, bir daha oluşmamasına katkı sunar bir formdur.

Kimler Kullanabilir?

Bıttım sabunu sivilce sorunu yaşayan herkesin kadın ya da erkek, genç ya da yaşlı fark etmeksizin güvenle kullanabileceği bir üründür. Bu noktada herhangi bir kısıtlama yoktur. Üstelik cilt tipi ister yağlı olsun, ister kuru, ister karma tüm cilt tipleri bu ürünü güvenle kullanabilir. Cildi tahriş etmez, nemlendirir,  gözeneklerin düzgün görünmesine katkı sunar.

Online Sipariş: 0542 637 75 04
WhatsApp Whatsapp Sipariş