Müşteri Temsilcisi 0542 637 75 04

Bıttım Sabunu Tavsiye ve Görüşler

Bıttım,  sabunu Güneydoğu Anadolu’da yetişen yabani fıstığın yağının çıkarılıp sabun haline getirilmiş halidir. Bıttım aslında bir bitki çeşididir. Yöre halkı bu bitkiyi her derde deva olarak görmektedir. Hem cilt hem de cilt bakımlarında sıkça kullanırlar. Hatta söylenen rivayetlere göre Prens Charles ve ailesi bile bıttım sabununu bakımlarından eksik etmezlermiş. Bu sebeple bıttım sabunu “ prens sabunu” olarak da bilinmektedir.

İçeriği tamamen organik ve doğal olduğu için, bıttıma alerjisi olanlar hariç herkes kullanabilir. Sadece tek dikkat etmeniz gereken kıstas, satın aldığınız sabunun %100 bıttım sabunu olmasıdır. Aldığınız ürün hakiki olmazsa fayda almak bir kenara dursun zarar bile görebilirsiniz.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır?

Bıttım sabunu çok iyi bir anti bakteriyeldir, bu sebeple bakterilerden oluşan cilt rahatsızlıklarında kullanabilirsiniz. Mantar, ciltte kaşıntı, döküntü, sedef hastalığı gibi hastalıklarda oldukça faydalı olduğu görülmüş ve faydası kanıtlanmıştır.

Bıttım sabunu saç için oldukça yararlıdır. Fazla dökülen cansız kuvvetsiz mat saçlarınız var ise bıttım sabunundan oldukça fayda görürsünüz. Haftada 2-3 kez bu sabunla saçlarınızı köpürtüp yıkamanız yeterlidir.

Online Sipariş: 0542 637 75 04
WhatsApp Whatsapp Sipariş