Müşteri Temsilcisi 0542 637 75 04

Bıttım Sabunu Toptan Satış Yapan Yerler

Tamamen doğal ve herhangi bir katkı maddesi katılmadan üretilmekte olan bıttım sabunu aktarlarda satılmakta ve bıttım sabunu toptan satış yapan yerler de bulunmaktadır. Organik ve doğal bir içeriğe sahip olan bıttım sabunu, yediden yetmişe her yaş grubu için güvenle kullanışabilmekte ve toprak kokmasının nedeni ise bıttım sabununa toprağa gömme işleminin uygulanıyor olmasıdır.

  Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır?

Bıttım sabununu, tamamen ıslatmış olduğunuz saçınıza bolca köpürterek ve masaj yaparak uygulamalı, saçınızda bir veya iki dakika kadar bıttım sabununun kalmasının ardında ise durulamalısınız. Ayrıca bıttım sabunu kullanılırken başka kimyasal içerikli bir ürün kullanılmamalı ve bıttım sabunun faydalarından yararlanabilmek için de düzenli kullanıyor olmalısınız. Bıttım sabunu kullanırken başka bir ürün kullanmamalı ve saçlarınızı her gün yıkamamalısınız. Saçlarınız bıttım yağı ile besleneceği için bıttum sabununu kullanmanızın ardından saçlarınızı iki gün yıkamamalısınız.

  Bıttım Sabunu Nasıl Üretilir?

Siirt fıstığının yabani hali olan bıttım sabununun üretimi için toplanan yabani fıstıklar önce yıkanır ve ardından bir hafta kendiliğinden kuruması için bırakılır. Kurumuş olan fıstıklar, kazanlarda kaynatılır ve hamur kıvamına gelmesi ile yoğunlaştırmak için büyük ağaçlat eklenir. Yoğunlaştırılan karışım son aşama olarak ise kalıbını alan bıttım sabunu, toprağın içerisine bırakılmaktadır.

Online Sipariş: 0542 637 75 04
WhatsApp Whatsapp Sipariş